MASLEN CZ s.r.o.

Rozumíme střechám. Už více než 15 let pracujeme pro Vás.

0 (0 hodnocení)

+420 774 097 489

Popis činnosti

Hledáte dodavatele střešních krytin? Potřebuje Vaše střecha nový plášť? Neváhejte a obraťte se na nás!

Zabýváme se výrobou střešních krytin z plechu, zpracováním pozinkovaných a lakoplastovaný plechů. Střešní krytinu a trapézové plechy vyrábíme pod ochrannou známkou. Nabízíme široký sortiment výrobků z plechu. Dodavateli plechů jsou výlučně špičkové světové huti.

Ve snaze maximálně se přiblížit ke svým zákazníkům, firma vybudovala vlastní prodejní klempířské centra po celém Slovensku, v České republice a v Rakousku, kde mají zákazníci k dispozici kompletní sortiment výrobků, tabulových i svitkových plechů a tak také klempířského nářadí.

Svým zákazníkům poskytujeme kvalitní servis, poradenství, zaměřování střech a vypracování kladecích plánů zdarma na všech provozech. Na každé pobočce je k dispozici ohýbačka, kde máte možnost ohýbat si u nás zakoupené plechy zdarma.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Plechové střechy Trapézové střechy Pozinkované plechy Lakoplastové plechy Okapový systém Prosvětlovací profily Plotové lamely

Služby

Výroba střešních krytin Zaměřování střech Vypracování kladecích plánů Ohýbání plechů zdarma Servis Poradenství

Značky

MASLEN ŠKRIDPLECH SYMETRA GAPA AluGAPA TOPDACH UNIPLECH

Kontakty

Telefony

+420 774 097 489 hlavní telefon

Emaily

maslenjihlava@maslen.cz

Odkazy

www.maslen.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka