Bukoma - specialista na vinylové podlahy

Zaměřujeme se především na celovinylové podlahy nejvyšší kvality, snažíme se podlahy dodávat včetně příslušenství za nejpříznivější ceny na českém trhu.

100 (1 hodnocení)

+420 607 866 621

Popis činnosti

Řešíte zrovna pořízení podlah do novostavby nebo při rekonstrukci bytu? Hledáte kvalitní podlahovou krytinu a odpovídající příslušenství za výhodnou cenu? Pak jste u nás správně.

Specializujeme se na prodej vinylových podlah a podlahového příslušenství. Naši hlavní specialitou je internetový prodej. Vzorky podlah posíláme zdarma na vyžádání.

Zabýváme se jak velkoobchodním tak i maloobchodním prodejem, dokážeme zajistit i pokládku podlah dle přání zákazníka prostřednictvím našich podlahářů.

V našem sortimentu najdete pouze prvotřídní produkty z kategorie vinylových podlah. Základní materiál použitý pro výrobu vinylových dílců je výhradně 100 % vinyl, v našich výrobcích není žádný lisovaný papír nebo jiný méně kvalitní materiál.

Pokud si nejste jisti na jaké parametry se při výběru podlahy zaměřit, nebo hledáte nějaké informace o celovinylových podlahách - navštivte náš blog o podlahách.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Vinylové plovoucí podlahy Vinylové podlahy k lepení Vinylové schody Podlahové lišty Nivelační stěrky Lepidla na vinylové podlahy Podložky pod vinylové podlahy Vinylové podlahy Soklové lišty Přechodové lišty Vinylové plovoucí podlahy Vinylové podlahy click Vinylové zámkové podlahy Schody z vinylu

Služby

Pokládky podlah Dodávka podlahového materiálu po celé ČR

Značky

Bukoma

Speciality

Maximální podpora nákupu z domova přes internet

Kontakty

Telefony

+420 607 866 621 hlavní telefon
+420 607 866 621 Mobil

Emaily

info@bukoma.cz

Odkazy

https://www.bukoma.cz

Facebook

Hodnocení

Dodržení domluvených podmínek
100
Vstřícnost k zákazníkům
100
Cena
100
Kvalita provedené práce
100
  • 100 od , 17.03.2020 18:32
    Firma Bukoma mi prováděla obložení betonových schodů materiálem vinyl. Přístup vedení i zaměstnanců firmy byl bezchybný, co se slíbilo, to se i splnilo. S kvalitou provedené práce jsme velmi spokojeni.

Kontakty

Otevírací doba:

Po 08 - 12 13 - 17
Út 08 - 12 13 - 17
St 08 - 12 13 - 17
Čt 08 - 12 13 - 17
08 - 12 13 - 17
So zavřeno
Ne zavřeno Dnes

Po telefonické dohodě je možné nás navštívit i mimo otevírací dobu.

Klíčová slova

vinylové podlahy vinylové schody nivelační stěrky lišty Brno vinylové podlahy Brno podlahy Brno plovoucí podlahy Brno podlahové lišty vinylové schody Brno nivelační stěrky Brno podlahové lišty Brno akustická podložka pod vinylové podlahy vinylové podlahy Vyškov vinylové plovoucí podlahy vinylové plovoucí podlahy Vyškov podložka pod vinylové podlahy vinylové zámkové podlahy vinylové podlahy click vinylové podlahy akce podlahy Vyškov vinylová podlaha vinylová podlaha Brno Pokládka podlah pokládka vinylu vyškov zámkový vinyl Podlahové lišty podlahové lišty Vyškov vinylová podlaha cena GERFLOR klick vinyl vinyl klick click vinyl podlaha do kuchyně vinyl clic vinylové podlahy Praha vinylové dílce Vinyl vinylové podlahy schody vinyl lišta podlahová soklové lišty podlahove listy podlaha do kuchyne vinylové zámkové podlahy vinylové schody vinylové schody Brno schody z vinylu schodiště z vinylu schodiště Jihomoravský kraj schodiště Brno schodišťové stupně schodové nášlapy schody Schodiště schodiště Brno schodiště Jihomoravský kraj schodišťové systémy

Kategorie

Podlahy Podlahové krytiny, podlahoviny Podlahové krytiny, podlahoviny - velkoobchod Schody, schodiště, zábradlí

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka