Pohřební služba MISERICORDIA s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 585 423 390

Popis činnosti

Pohřební služba Misericordia poskytuje komplexní služby v pohřebnictví již od roku 1992. Poskytujeme převoz zesnulého po celé ČR 24 hodin denně.

Výběr pohřební služby je výhradně na Vás, na Vašem uvážení a rozhodnutí. Nejste povinni sjednávat obřad u pohřební služby, která byla přivolána k převozu nebo odvozu zesnulého.

Zajistíme poslední rozloučení v krematoriu, kapli, na místním hřbitově či v kostele. Obstaráme dopravu na pietní rozloučení pro pozůstalé a smuteční hosty. Pořizujeme videa nebo fotografie z posledního rozloučení.

Na centrále společnosti přijímáme a vyřizujeme objednávky i v sobotu. Objednávky vyřizujeme po dohodě i v místě bydliště.

Produkty

květinové dary parte rakve ozdobné schránky svítilny

Služby

komplexní služby v pohřebnictví tuzemská i zahraniční přeprava zesnulých 24 hod. zajištění smutečních obřadů zajištění živé i reprodukované hudby doprava smuteční pohoštění vyřízení administrativy prodej rakví a obalů na urny otevírání hrobů, exhumace i čištění hrobů vytvoření parte a jeho vystavení

Kontakty

Telefony

+420 585 423 390 hlavní telefon
+420 725 851 651 Mobile

Emaily

stitneho@misericordia.cz

Odkazy

http://www.misericordia.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka