PPP - Pohořílky, s.r.o.

Využijte přebytečné ovoce!

0 (0 hodnocení)

+420 605 294 335

Pálenice provozní

Akční nabídka

Popis činnosti

Hledáte pěstitelskou pálenici nebo lihovar? Chystáte si sami domácí kvas a potřebujete pálenku pouze vypálit nebo máte mnoho ovoce a nevíte co s ním? PPP Pohořílky, s.r.o. pěstitelská pálenice je tu Pro Vás.

Zpracováváme objednávky destilátů nejen z Fulneku, ale také v okolí 50 km okolo naší pěstitelské pálenice. Stačí dodat vlastní zralé a čisté ovoce v čerstvém stavu, samozřejmě bez hniloby a plísně.

Zkušenějším zákazníkům a pěstitelům samozřejmě nabízíme zvýhodněné pálení vlastního kvasu. Osobně se můžou účastnit celého procesu pálení a být si jisti, že vyrobená pálenka je přímo z vlastního kvasu.

Podstatným důvodem proč zpracovat ovoce na pálenku je jistota, že víte, co pijete a nemůže se Vám tak stát, že koupíte levný, ale někdy i životu nebezpečný destilát.

Využijte přebytečné ovoce, zavolejte nám a objednejte si u nás vypálení pálenky s tou nejlahodnější chutí ovoce.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Destiláty Destiláty s vysokým obsahem alkoholu (60-65 %)

Služby

Zakvašení ovoce Destilace kvasu Možnost vypálení destilátu s vysokým obsahem alkoholu (60-65 %) Naředění koncentrovaného destilátu Stáčení lihoviny Měření zbytkové cukernatosti Odborné poradenství

Kontakty

Telefony

+420 605 294 335 Pálenice provozní

Emaily

pastor@marianskohorska.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka