Garantovaný člen profesního sdružení

Ovocné sady Synkov s.r.o.

Pěstování, zpracování a prodej ovoce.

0 (0 hodnocení)

+420 494 323 183

Popis činnosti

Sháníte jablka nebo kvalitní jablečný mošt? Navštivte naše ovocné sady Synkov.

Naše firma Ovocné sady Synkov s.r.o. se specializuje na pěstování, zpracování a prodej ovoce. Pěstujeme více než dvacet základních jablečných odrůd. Některé z nich jsou prošlechtěné a mají ještě své mutace nebo odrůdové klony se specifickými názvy. Příkladem je odrůda Gala, která má klony, jež jsou od těch základních různě odlišně zbarveny. Např. Gala Royal, Gala Must, Gala Mitchgla.

Z letních odrůd jablek Vám můžeme nabídnout například Ametys, Julie, Nela či Discovery. Z podzimních odrůd je to James Grive a ze zimních máme odrůdy Spartan, Šampion, Rubín a Bohemia.

Kromě jabloní pěstujeme také hrušně a slivoně. Jsme držiteli ochranné známky SISPO pro zdravé ovoce a certifikátu kvality HACCP pro výrobu a skladování jádrového ovoce.

Výsadbou nových rezistentních odrůd, zdokonalováním systémů skladování a dodržování zásad integrované produkce se snažíme dosáhnout kvalitní a zdravé produkce ovoce.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Produkty

jabka jablečný mošt hrušky švestky

Služby

ovocné sady výroba jablečného moštu

Značky

Gala Royal Gala Must Gala Mitchgla Gala James Grive Spartan

Kontakty

Telefony

+420 494 323 183 hlavní telefon
+420 494 320 117 FAX
+420 605 382 902 mobilní telefon

Emaily

zeleninasynkov@quick.cz

Odkazy

synkovska-jablicka.cz

Členství v profesním spolku

Ovocné sady Synkov s.r.o. je členem profesního spolku

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 08 - 15
Út 08 - 15
St 08 - 15
Čt 08 - 15
08 - 15

Klíčová slova

ovocné sady Rychnov nad Kněžnou jablka Rychnov nad Kněžnou prodej ovoce Rychnov nad Kněžnou pěstování ovoce sady Rychnov nad Kněžnou ovocné sady prodej jablek jablka ovocné sady Synkov prodej jablek Synkov prodej ovoce Synkov jablečný mošť Synkov zemědělská výroba pěstování ovoce Synkov jablečný mošt

Kategorie

Sady, ovocnářství

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka