DANA ŠETINOVÁ Mgr. - soudní překlady němčina, tlumočení, překlady

Sídlím v Českých Budějovicích, své služby však poskytuji zákazníkům z celé České republiky i zahraničí.

0 (0 hodnocení)

+420 777 247 904

Popis činnosti

Poskytuji profesionálně zpracované překlady a tlumočení z německého jazyka do českého a naopak. Nabízím spolehlivost a profesionální přístup, letité zkušenosti, kvalitu, příznivé ceny a možnost bezkontaktní spolupráce. Sídlím v Českých Budějovicích, své služby však poskytuji zákazníkům z celé České republiky i zahraničí.

Zakázky vypracované v textovém editoru MS Word nebo MS Excel jsou uloženy na CD nebo vytištěny a zaslány klientovi dle domluvy e-mailem, poštou nebo faxem.

U překladů a tlumočení využívám vždy aktuálních pravidel německého pravopisu.

Využijte nabídky překladů či tlumočení, mých profesionálních zkušeností, kvality a osobního přístupu a kontaktujte mě. Těším se na Vaše zakázky.

Služby

překlady do/z německého jazyka s možností soudního ověření překlady ekonomické, právní, technické, přeshraniční spolupráce, projekty překlady manuálů, návodů, příruček soudní ověření překladů konsekutivní tlumočení (jednání, technické porady, valné hromady) simultánní tlumočení (konference) soudní tlumočení překlady www stránek tlumočení po telefonu

Značky

soudní ověření překladů korektury překladů rodilým mluvčím tlumočení konsekutivní

Kontakty

Telefony

+420 777 247 904 hlavní telefon

Emaily

setinova@centrum.cz

Odkazy

www.setinova-preklady.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka