PLZEŇSKÝ IKUS s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 602 544 700

Akční nabídka

Popis činnosti

Hledáte plynaře nebo topenáře? Kontaktujte nás. Působíme v Plzni a okolí.

Firma PLZEŇSKÝ IKUS s.r.o. poskytuje instalatérské služby, topenářské služby, služby týkající se kanalizace a plynařské služby. Obraťte se na nás se vším, co souvisí s vodou. Sídlem naší firmy je Plzeň, ale přijedeme za Vámi dle domluvy po celé ČR. Nabízíme i instalace nových vodovodních rozvodů, stejně jako kompletní instalatérské a plynařské práce při výstavbě.

Zajistíme dodávku materiálu od trubek a těsnění až po obklady a stavební prvky. Při komplexnějších zakázkách je nutné se alespoň měsíc dopředu domluvit na čase a podobě realizace. Předběžně Vám také vypracujeme cenovou nabídku.

Nabízíme také kompletní práce z oblasti vodo - topo - plyn při výstavbě bytů a domů. Poradíme Vám, které kombinace topných a plynových systémů jsou nejvýhodnější, a postaráme se o komplexní řešení Vaší zakázky.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Kanalizace Vodovodní rozvody

Služby

Instalatérství Topenářství Kanalizace Plynaři Instalace kotlů a kotelen

Značky

REHAU DAKON Ferroli GEBERIT Vaillant VIADRUS Buderus RAVAK

Kontakty

Telefony

+420 602 544 700 hlavní telefon
+420 374 219 124 Alt
+420 777 743 425 Mobile

Emaily

info@plzenskyikus.cz
sykora@plzenskyikus.cz

Odkazy

www.plzenskyikus.cz website

Facebook

Kontakty

Klíčová slova

voda topení kanalizace plyn vodovodní rozvody topenáři bytových jader kotle, koupelny instalatér instalatéři, plynaři Plzeň

Kategorie

Instalatér

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka