Bukoma - specialista na vinylové podlahy

Zaměřujeme se především na celovinylové podlahy nejvyšší kvality, snažíme se podlahy dodávat včetně příslušenství za nejpříznivější ceny na českém trhu.

0 (0 hodnocení)

+420 607 866 621

Popis činnosti

Řešíte zrovna pořízení podlah do novostavby nebo při rekonstrukci bytu? Hledáte kvalitní podlahovou krytinu a odpovídající příslušenství za výhodnou cenu? Pak jste u nás správně.

Specializujeme se na prodej vinylových podlah a podlahového příslušenství. Naši hlavní specialitou je internetový prodej. Vzorky podlah posíláme zdarma na vyžádání.

Zabýváme se jak velkoobchodním tak i maloobchodním prodejem, dokážeme zajistit i pokládku podlah dle přání zákazníka prostřednictvím našich podlahářů.

V našem sortimentu najdete pouze prvotřídní produkty z kategorie vinylových podlah. Základní materiál použitý pro výrobu vinylových dílců je výhradně 100 % vinyl, v našich výrobcích není žádný lisovaný papír nebo jiný méně kvalitní materiál.

Pokud si nejste jisti na jaké parametry se při výběru podlahy zaměřit, nebo hledáte nějaké informace o celovinylových podlahách - navštivte náš blog o podlahách.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Vinylové plovoucí podlahy Vinylové podlahy k lepení Vinylové schody Podlahové lišty Nivelační stěrky Lepidla na vinylové podlahy Podložky pod vinylové podlahy Vinylové podlahy Soklové lišty Přechodové lišty Vinylové plovoucí podlahy Vinylové podlahy click Vinylové zámkové podlahy

Služby

Pokládky podlah Dodávka podlahového materiálu po celé ČR

Značky

Bukoma

Speciality

Maximální podpora nákupu z domova přes internet

Kontakty

Telefony

+420 607 866 621 hlavní telefon
+420 777 003 332 Technická podpora na telefonu
+420 607 866 621 Mobil

Emaily

info@bukoma.cz

Odkazy

https://www.bukoma.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka