+420 776 145 635

Radoslav Janák - majitel

Popis činnosti

V oboru bezpečnostního skla působíme již déle než 10 let a máme bohaté zkušenosti, které se nebojíme předat dál.

Naší specializací jsou otočné a posuvné celoskleněné dveře, bezrámové sprchové kouty a další produkty z plochého bezpečnostního skla. Disponujeme vlastním skladem kování na sklo a jsme tak schopni velice rychle reagovat na požadavky našeho zákazníka.

Realizujeme jak kompletní dodávky včetně montáží pro koncové zákazníky, tak i dílčí dodávky kování a skla pro firemní odběratele a naše partnery. Všechny produkty vyrábíme přesně na míru podle podkladů zákazníka nebo zaměření našeho technika. Nejste tedy vázáni žádnými standardními rozměry – získáte koupelnu zcela odpovídající vašim představám. Problémem pro nás není ani křivá zeď či jiná nerovnost.

Sklo vyrábíme s milimetrovou přesností, takže není třeba používat jakékoliv rámy či rozšiřující profily. K výrobě celoskleněných dveří a zástěn používáme tepelně tvrzené sklo o síle 8 až 12 mm. Sklo je vybaveno povrchovou úpravou "ClearShield® Glass Protect“ s perfektním vodoodpudivým efektem. ClearShield® Glass Protect“ zamezuje ulpívání vodního kamene a tvorbě bakterií.

Zaměřujeme se na zákaznickou podporu od počátečního návrhu až po konečnou realizaci. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a od vytvoření adekvátního návrhu, přes výběr vhodného kování až po zhotovení výkresové dokumentace pro výrobu bezpečnostního kaleného skla vám nabízíme vlastní dlouhodobé zkušenosti a znalosti.

Naše nabídka je unikátní spojením zakázkové výroby s širokou nabídkou předem definovaných produktů a stanovením jejich cen. Naše výhoda oproti konkurenci spočívá v poskytování plné podpory jak firemním, tak koncovým zákazníkům.

Vysvětlujeme, učíme a společně s vámi budujeme. Jinými slovy „měníme pohled na sklo“.

V internetových obchodech Kování na sklo | Bezpečnostní sklo a Celoskleněné dveře | Sprchové kouty můžete zakoupit naše produkty nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@sklojanak.cz či pomocí připraveného formuláře níže.

Absolvovali jsme dlouhou řadu zahraničních školení zaměřených na výrobu a stavbu bezrámových sprchových koutů. Naše práce je záruka kvality.

Neváhejte a napište nám, čekáme na vaše dotazy!

Kontakty

Telefony

+420 776 145 635 Radoslav Janák - majitel
+420 735 757 666 Soňa Pokorná - projekt manager
+420 735 757 667 Lenka Briolová - cenové nabídky, výkresová dokumentace

Emaily

info@sklojanak.cz
pokorna@sklojanak.cz
briolova@sklojanak.cz

Odkazy

www.sklojanak.cz SKLO JANÁK s.r.o.
www.dvere-sprchove.cz Sprchové dveře
obchod.sklojanak.cz E-shop: Kování na sklo
shop.sklojanak.cz E-shop: skleněné dveře, sprchové kouty na míru

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka