Garantovaný člen profesního sdružení

Josef Voborník VIDEOPODLAHY.cz

Profesionálně o podlahách

95 (2 hodnocení)

+420 606 786 353

Popis činnosti

Spousty videí, fotek a článků o podlahách. Uvidíte jak se podlahy vyrábějí, jak se pokládají a jak mají položené vypadat. Ale také najdete videa, jak vypadat nemají a jak by jste to doma mít nechtěli. Když dva dělají totéž, nebo mají stejné zadání, ještě to neznamená, že to dopadne stejně. Musíte počítat s tím, že když chcete slevu, nedostanete to co si myslíte, ale pouze to co si zaplatíte. Realizace podlah podle zadání zákazníka a za aplikace nejnovějších poznatků z praxe s dodržováním technologie. Materiály dodávané výhradně od osvědčených a spolehlivých dodavatelů.

Certifikáty

Kontakty

Telefony

+420 606 786 353 hlavní telefon

Emaily

info@videopodlahy.cz Administrátor webu
vobornik@videopodlahy.cz Podlahy
vobornikova@videopodlahy.cz Fakturace

Odkazy

www.videopodlahy.cz Profesionálně o podlahách

Členství v profesním spolku

Josef Voborník VIDEOPODLAHY.cz je členem profesního spolku

Facebook

Hodnocení

  • 98 od , 19.12.2017 07:15
    Naprostá spokojenost s jednáním, výtečné doporučení materiálů, rychlost, pečlivost. Vyplatí se připlatit výsledek stojí za to :-) Díky.
  • 92 od , 22.01.2016 15:15
    Videopodlahy.cz bych ohodnotila jak jinak než kladně. Podlaha je kvalitni, práce byla provedena také kvalitně. Pepa Voborník je schopen ve všem poradit a pracuje s vtipem, což je bezva.

Kontakty

Působíme v okolí až 400 km od sídla

Klíčová slova

Podlahy Dřevěné podlahy jak se pokládají vinylové podlahy jak se brousí beton jak se lakují parkety jak se pokládá koberec jak vyčistit PVC jak vyčistit koberec jak vyrovnat podlahu jak se pokládá PVC Linoleum jak opravit praskliny v betonu jak olištovat podlahu přechodové lišty plovoucí podlahy podlahy Dvůr Králové nad Labem podlahářství nivelace podlahy broušení podlahy penetrování podlahy lepidla na PVC lepidla na koberce lepidlo na vinylové podlahy cech podlahářů nátěry na podlahy korkové podlahy podložka pod podlahy olej na podlahy terasy antistatické podlahy PVC normy na podlahy jakou udělat podlahu do sklepa zámkové podlahy masivní podlahy epoxidové podlahy polyuretanové podlahy oprava podlahy údržba podlahy renovace linolea Renovace PVC oprava PVC podlahy výměna poškozené vinylové podlahy čistící prostředky na podlahy servis podlah videa o podlahách napínání koberců sádrová nivelace na podlahy cementová nivelace na podlahy nivelace s vlákny nářadí na podlahy pokládka podlah laky na podlahy zaměření podlah návrh podlah posouzení podkladu před pokládkou podlah měření vlhkosti podlah školení podlahářů realizace podlah nářadí pro podlaháře chemie na podlahy poradenství na podlahy dilatační a přechodové lišty na podlahy obložení schodů dřevěnými podlahy obložení schodů vinylovými podlahy Hydrocork na podlahy bariéry proti vlhkosti na podlahy

Kategorie

Podlahové krytiny, podlahoviny Podlahář Podlahové krytiny, podlahoviny - velkoobchod

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka