Garantovaný člen profesního sdružení

Josef Voborník VIDEOPODLAHY.cz

Profesionálně o podlahách

90 (6 hodnocení)

+420 606 786 353

Profilová fotogalerie

Pokládka kobercových čtverců

fotografie 1/15 - Pokládka kobercových čtverců - Kobercové čtverce se pokládají nejčastěji na fixační lepidlo, aby jejich případná výměna byla co nejsnadnější.

Dřevěné podlahy

fotografie 2/15 - Dřevěné podlahy - Na příjemném klima vašeho domova a vůni se do značné míry podílí dřevěné podlahy.

Lepení vinylových podlah

fotografie 3/15 - Lepení vinylových podlah - Pro lepení vinylových podlah zvolte technologii do mokrého lože lepidla. Předejdete tak a omezíte tvoření spár.

VIDEOPODLAHY.cz

fotografie 4/15 - VIDEOPODLAHY.cz - Videopodlahy je web plný videí o podlahách, spousty fotek a článků jak mají podlahy vypadat a také jak ne.

Dřevěná podlaha do koupelny

fotografie 5/15 - Dřevěná podlaha do koupelny - Nebojte se, pusťte svou fantazii a dejte si do koupelny dřevěnou podlahu. Když zvolíte správný druh dřeviny, technologii pokládky, tak to bude fungovat a ještě bude podlaha pěkná.

Renovace přírodního linolea

fotografie 6/15 - Renovace přírodního linolea - Pro renovaci podlah z přírodního linolea zvolte firmu, která se renovacemi zabývá a zná technologie. Nezvolte firmu, která říká, že to dělá, ale firmu, která ví proč to dělá.

Podložky pod koberce pro komfort a vaše pohodlí

fotografie 7/15 - Podložky pod koberce pro komfort a vaše pohodlí - Technika napínání koberců na podložce není žádnou novinkou. Jednou to vyzkoušíte, projít se po koberci na podložce a už nebudete chtít koberec položit jinak než na napínací lišty a podložku.

VIDEOPODLAHY.cz

fotografie 8/15 - VIDEOPODLAHY.cz - Asi všichni víte, co je video co jsou podlahy, ale co jsou videopodlahy? Jednoduše se podívejte a uvidíte.

Podložky pod koberce

fotografie 9/15 - Podložky pod koberce - Dopřejte si komfort pod nohami za použití podložky pod kobercem

Kolečkové židle na podlahy

fotografie 10/15 - Kolečkové židle na podlahy - Víte o tom, že na podlahy jsou dva tipy koleček na židle a neměli by se zaměnit? Máte ty správné kolečka pro vaší podlahu?

Jak to je s podlahy, hodí se každá všude nebo to má své pravidla?

fotografie 11/15 - Jak to je s podlahy, hodí se každá všude nebo to má své pravidla? - Kam se jaká podlaha hodí nebo nehodí se můžete podívat v přehledné tabulce.

Jak se pokládala masivní vinylové podlaha na podložku

fotografie 12/15 - Jak se pokládala masivní vinylové podlaha na podložku - I takhle může vypadat vaše nová podlaha

Realizace podlah pěkně od začátku

fotografie 13/15 - Realizace podlah pěkně od začátku - Někdy je potřeba radikálního řešení a vše předělat od podlahy

Betonové schody obložené vinylem

fotografie 14/15 - Betonové schody obložené vinylem - Pěkná realizace, kde se betonové schody byli polepeny vinylovou podlahou Heavy Metal.

Korek zázrak přírody, korkové podlahy a obklady

fotografie 15/15 - Korek zázrak přírody, korkové podlahy a obklady - Tolik tepla pod nohy a bez podlahového vytápění nedá žádná jiná podlaha než korková. Kdo jednou korek má, již se ho nevzdá.

Kontakty a adresa

Josef Voborník VIDEOPODLAHY.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka