K-TOP, s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 568 845 536

Popis činnosti

Dovolujeme si Vám představit webovou prezentaci firmy K-TOP, s.r.o., Třebíč. Naše firma vznikla v roce 1993, kde majitelem a jednatelem společnosti je ing. Jan Kotlan. Současný stav zaměstnanců ve firmě je čtrnáct.

Rozhodujícím předmětem podnikání naší společnosti je topenářství, vodoinstalatérství, kanalizace, plynoinstalatérství a provádění staveb, jejich změn a odstraňování.

Naše firma provádí profesionálně montážní práce včetně dodávky materiálů v novostavbách, při rekonstrukcích i opravách, a to jak v rodinných domech a bytech, tak v průmyslových a výrobních objektech a jiných provozech.

V případě zájmu pro Vás navrhneme optimální řešení pro Váš topný systém (vodoinstalaci, plyn, …) a vypracujeme Vám zdarma cenovou nabídku. Dále můžeme dle potřeby zajistit projektovou dokumentaci. Naší snahou je vycházet při tvorbě cen na instalatérské práce z finančních možností zákazníka a vybírat materiály od takových výrobců, u kterých jsme přesvědčeni o jejich kvalitě a máme s nimi dlouhodobou zkušenost v našem oboru.

Instalatérské práce, montáže a opravy provádí pouze zkušení a vyučení instalatéři s dlouholetou praxí.

Pro komplexnost dodávky provádíme také servis plynových spotřebičů do 50 kW a to značky: Dakon, Therm, Protherm, Ariston, Karma, Quantum, Dražice, Mora, Viessmann, ACV. V další řadě provádíme také servis bezdotykové sanitární techniky firmy Sanela.

Jelikož působíme na trhu dvacátým rokem, máme již bohaté zkušenosti ve svém oboru a mnoho spokojených zákazníků.

Nově naše společnost provádí prohlídky provádí prohlídky kanálů, šachet a jiných dutých prostor. Elektronický kamerový systém je určen pro potrubí D 40-150 mm.
Dále je naše společnost schopna provádět jádrové vrtání.

Naši zaměstnanci absolvovali odborné školení, které bylo financováno z projektů:
- " VZDĚLÁVEJTE SE PRO RŮST! "
- " PODPORA ODBORNÉHO VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ "

Firmě byla poskytnuta dotaze z Fondu Vysočiny na nákup strojního a přístrojového zařízení.

Služby

topenářské práce vodoinstalace plynoinstalace

Kontakty

Telefony

+420 568 845 536 hlavní telefon
+420 602 564 545 další telefon

Emaily

k-top@volny.cz

Odkazy

http://www.ktop.cz

Kontakty

Klíčová slova

topení třebíč vodoinstalace třebíč kanalizace třebíč plyn třebíč voda třebíč solární kolektor

Kategorie

Topenář

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka