Cech kamnářů ČR

0 (0 hodnocení)

+420 233 322 281

Popis činnosti

Cech kamnářů ČR byl založen roku 1995.
Abychom Vám dokázali stále nabízet tu nejvyšší kvalitu, musíme se neustále vzdělávat, získávat zkušenosti. A Právě k tomu je tu Cech kamnářů. Aby svým členům zajistil snadnou dostupnost informací, možnosti sebevzdělávání a získání praxe s novými postupy a materiály. Zákazníkům toto naopak přináší trvale stoupající úroveň kvality odvedené práce a tedy i kvality jejich domácího života.

Cíle Cechu kamnářů ČR:

• Pozice Cechu kamnářů ČR v rámci České republiky
• Pozice Cechu kamnářů ČR v rámci Evropy
• Vzdělávání - Cech se jako garant odborné způsobilosti a řemeslné úrovně angažuje v oblasti vzdělávání v několika rovinách.

Interní vzdělávání:
Vzdělávání členů probíhá pomocí odborných školení a seminářů, které jsou pořádány minimálně 4 krát ročně. Témata jsou zpracována dlouhodobou koncepcí a jsou volena na základě poptávky členů, evropského vývoje řemesla i aktuálních potřeb vyvolaných např. změnami legislativy. Přednášejícími jsou členové Cechu s konkrétní specializací, lektoři spolupracujících škol či přizvaní odborníci příbuzných oborů.

Učňovské školství:
Po dlouhých desetiletích skomírání řemesla se podařilo Cechu obnovit učňovské školství. Nyní je tedy možné docházet k dennímu tříletému studiu zakončenému absolventskou zkouškou z několika předmětů a získáním výučního listu v oboru "kamnář".

Rekvalifikační kurzy:
Díky rekvalifikačním kurzům se stále více zájemců o kamnářské řemeslo stává vzdělanými odborníky v oboru. Roční program rekvalifikací je rozdělen do obvykle třídenních kurzů pořádaných jednou měsíčně a naplněných teorií i praktickým výcvikem. Zakončení je vícestupňovou zkouškou s možností získání výučního listu.

Služby

Učňovské školství Rekvalifikační kurzy Interní vzdělávání

Kontakty

Telefony

+420 233 322 281 hlavní telefon
+420 601 572 619 mobilní telefon

Emaily

sekretariat@cechkamnaru.cz

Odkazy

http://www.cechkamnaru.cz

Nejnovější článek

  • Krb, kamna, nebo sporák?

    Krb, kamna, nebo sporák?

    25.07.2016 Cech kamnářů ČR

    Plánujete vybavit svoji domácnost kamny, krbem či sporákem? Topidlo, které bude fungovat i vypadat podle vašich představ a bude vám sloužit několik desetiletí, vám postaví přesně na míru schopný kamnář.

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 09 - 15
Út 09 - 15
St 09 - 15
Čt 09 - 15
09 - 15

Návštěvu sekretariátu je nutné vždy předem telefonicky domluvit.

Kategorie

Zájmová a profesní sdružení

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat řemeslníkaPřihlásit se a přidat řemeslníka